Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordoost 2018
Gemengd Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Gemengd Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ZUIDLAREN 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 27 |
2 | GSM 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 20 |
3 | GLIMMEN 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 |
4 | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 |
5 | VAN STARKENBORGH 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 |
6 | WIJCHGELSHEIM 1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 14 |
7 | CREAM CRACKERS 2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 |
8 | AMELTE 1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 |
09:00 | VAN STARKENBORGH 1 | - | CREAM CRACKERS 2 | 3 - 2 | Gravel | |
13:00 | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | - | WIJCHGELSHEIM 1 | 4 - 1 | Gravel | |
13:30 | AMELTE 1 | - | ZUIDLAREN 1 | 0 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
14:30 | GSM 1 | - | GLIMMEN 1 | 4 - 1 | Kunstgras | |
11:00 | GLIMMEN 1 | - | VAN STARKENBORGH 1 | 4 - 1 | Gravel | |
13:00 | WIJCHGELSHEIM 1 | - | AMELTE 1 | 2 - 3 | Gravel | |
13:30 | ZUIDLAREN 1 | - | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | 5 - 0 | Gravel | |
13:30 | CREAM CRACKERS 2 | - | GSM 1 | 2 - 3 | Gravel | |
13:30 | VAN STARKENBORGH 1 | - | WIJCHGELSHEIM 1 | 3 - 2 | Kunstgras | |
13:00 | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | - | CREAM CRACKERS 2 | 4 - 1 | Gravel | |
13:30 | AMELTE 1 | - | GLIMMEN 1 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
14:30 | GSM 1 | - | ZUIDLAREN 1 | 2 - 3 | Kunstgras | |
09:00 | CREAM CRACKERS 2 | - | AMELTE 1 | 4 - 1 | Gravel | |
11:00 | GLIMMEN 1 | - | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | 2 - 3 | Gravel | |
13:00 | WIJCHGELSHEIM 1 | - | GSM 1 | 2 - 3 | Gravel | |
13:30 | ZUIDLAREN 1 | - | VAN STARKENBORGH 1 | 4 - 1 | Gravel | |
14:30 | ZUIDLAREN 1 | - | WIJCHGELSHEIM 1 | 3 - 2 | Gravel | |
12:00 | VAN STARKENBORGH 1 | - | GSM 1 | 3 - 2 | Gravel | |
13:30 | CREAM CRACKERS 2 | - | GLIMMEN 1 | 1 - 4 | Gravel | |
13:30 | AMELTE 1 | - | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | GLIMMEN 1 | - | ZUIDLAREN 1 | 3 - 2 | Gravel | |
13:00 | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | - | VAN STARKENBORGH 1 | 3 - 2 | Gravel | |
13:00 | WIJCHGELSHEIM 1 | - | CREAM CRACKERS 2 | 2 - 3 | Gravel | |
13:00 | GSM 1 | - | AMELTE 1 | 3 - 2 | Kunstgras | |
12:00 | VAN STARKENBORGH 1 | - | AMELTE 1 | 5 - 0 | Gravel | |
13:00 | WIJCHGELSHEIM 1 | - | GLIMMEN 1 | 3 - 2 | Gravel | |
13:30 | ZUIDLAREN 1 | - | CREAM CRACKERS 2 | 5 - 0 | Gravel | |
14:30 | GSM 1 | - | SLA RAAK WINSCHOTEN 1 | 3 - 2 | Kunstgras | |